Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko Maya H-100 New Elegance tapicerowane
  • Łóżko Maya H-100 New Elegance tapicerowane
NEW ELEGANCE

Łóżko MAYA H-100 NEW ELEGANCE tapicerowane

2 619,00 zł

Stylowe łóżko Maya H-100 marki New Elegance z możliwością wyboru wersji kolorystycznej spośród wielu tkanin obiciowych.

Tkanina:
Rozmiar materaca:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Tapicerowane łóżko Maya H-100 znanej marki New Elegance doskonale sprawdzi się jako element wyposażenia nowoczesnej i modnej sypialni. Łóżko Maya H-100 składa się z wysokiego zagłówka oraz solidnej podstawy pokrytej najwyżej jakości tapicerką. Wyprofilowany zagłówek pozwala zachować optymalną i wyjątkowo komfortową pozycję podczas codziennego relaksu. Obszerna oferta wzorów i rodzai obić umożliwia dopasowanie mebla do indywidualnych preferencji. Łóżko Maya H-100 jest dostępne w sprzedaży w trzech wariantach szerokości oraz w wersji z dodatkowym praktycznym pojemnikiem na pościel i stelażem na metalowej ramie z elastycznymi poprzecznymi listewkami.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Maya H-100 New Elegance

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
NEW ELEGANCE