Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

Łóżko CORTINA COMFORTEO tapicerowane

1 610,00 zł

Tapicerowane łóżko Cortina Comforteo z eleganckim zagłówkiem dostępnym w aż trzech rozmiarach do wyboru.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Wysokość wezgłowia:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Eleganckie łóżko tapicerowane Cortina Comforteo niewątpliwie zwraca na siebie uwagę i przyciąga wzrok, ale jest też bardzo trwałe, solidne i komfortowe w użytkowaniu, co czyni je meblem spełniającym najwyższe wymagania. Konstrukcja łóżka Cortina jest lekko masywna i opiera się na niskich nogach, przez co niemal sięga ziemi, a jednocześnie umożliwia swobodny przepływ powietrza pod stelażem. Niewątpliwym atutem mebla jest jego ozdobny zagłówek z eleganckimi przeszyciami i pikowaniami. Przeszycia znajdują się nie tylko na zagłówku, ale też na tapicerce przedniej i bocznej konstrukcji. Rodzaj i kolor tapicerki wybrać można samodzielnie spośród aż 5 różnych grup tkanin (I, II, III, IV, V). Również wysokość samego zagłówka dostosować można do własnych preferencji – oferowane warianty to 86 cm, 106 cm i 120 cm. Łóżko Cortina Comforteo oferowane jest w modelach jednoosobowych i dwuosobowych o różnych wymiarach: 80x200 i 90x200, 100x200 i 120x200, a także 140x200, 160x200 oraz 180x200. Jeśli użytkownikom potrzebne jest dodatkowe miejsce do przechowywania pościeli w porządku, wybrać mogą opcję z dużym i praktycznym pojemnikiem. Dostępny jest też wariant łóżka bez pojemnika na pościel.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Cortina Comforteo

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.