Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

Łóżko STELLA COMFORTEO tapicerowane

1 610,00 zł

Proste łóżko tapicerowane Stella Comforteo z możliwością wyboru tkaniny obiciowej z aż pięciu grup tkanin.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Wysokość wezgłowia:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Komfortowe tapicerowane łóżko Stella Comforteo doskonale odnajdzie się zarówno w sypialniach o większym metrażu, jak i w tych pomieszczeniach, gdzie ilość miejsca jest ograniczona. Mebel posiada prostą bryłę i nienachalne zdobienia, które podkreślają jego indywidualny charakter, ale też nie przytłaczają pozostałej aranżacji pomieszczenia. Konstrukcja tego modelu osadzona jest nisko przy ziemi i wspiera się na niewielkich nóżkach. Łóżko Stella posiada ciekawy zagłówek, który dzielony jest głębokimi przeszyciami w pionie i poziomie. Wysokość zagłówka można samodzielnie dobrać spośród dostępnych opcji: może mieć 86 cm, 106 cm lub 120 cm, zależnie od potrzeb i preferencji użytkownika. Ten model dostępny jest w wariancie bez pojemnika na pościel lub z pojemnikiem na pościel. Tapicerowane łóżko Stella Comforteo można wykorzystać zarówno jako mebel sypialniany jednoosobowy, jak i jako dwuosobowy – dostępne możliwe wymiary łóżka to: 80x200, 90x200 oraz 100x200, a oprócz tego 120x200, 140x200, 160x200 i 180x200. Kolor tapicerki, którą obite będzie łóżko z zagłówkiem, również można wybrać indywidualnie z aż 5 różnorodnych grup tkanin obiciowych (I, II, III, IV, V), które dostępne są w ofercie.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Stella Comforteo

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.