Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko Nord New Elegance tapicerowane
  • Łóżko Nord New Elegance tapicerowane
NEW ELEGANCE

Łóżko NORD NEW ELEGANCE tapicerowane

2 552,00 zł

Łóżko Nord New Elegance ze stylowym i praktycznym zagłówkiem. Łóżko dostępne w wielu standardowych rozmiarach.

Tkanina:
Rozmiar materaca:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Okazałe łóżko tapicerowane Nord New Elegance jest idealnym miejscem do relaksującego odpoczynku oraz regenerującego snu. Połączenie klasyki z nowoczesnością zagłówka sprawiło, że łóżko Nord świetnie odnajdzie się w wielu motywach przewodnich wnętrz. Dodatkowo miękki zagłówek zapewnia właściwe podparcie kręgosłupa podczas czytania lub oglądania seriali. Jakościowe materiały, zastosowane podczas produkcji łóżka, sprawiają, że pozostanie ono w dobrym stanie przez wiele lat. Stabilne nóżki umożliwiają dbanie o przestrzeń podłogową poniżej mebla we właściwy sposób, np. poprzez odkurzanie. Łóżko Nord New Elegance dostępne jest w wersji z pojemnikiem na pościel, jak i bez pojemnika. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru tkaniny obiciowej spośród setek rodzajów i kolorów tkanin.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Nord New Elegance

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
NEW ELEGANCE