FORTE

Łóżko DALATE FORTE

1 399,00 zł

Eleganckie łóżko Dalate Forte z możliwością wyboru wersji bez pojemnika lub z pojemnikiem na pościel. Łóżko idealne do sypialni w stylu nowoczesnym lub skandynawskim

Dokup wniesienie produktu
Pojemnik:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Praktyczne i funkcjonalne łóżko Dalate Forte to produkt, który z pewnością docenią najbardziej wymagający użytkownicy. Mebel doskonale będzie prezentować się w sypialni, stanowiąc jeden z ważniejszych elementów pomieszczenia, zapewniając przy tym zdrowy i spokojny sen. Wygodne łóżko Dalate Forte posiada praktyczny zagłówek obity tkaniną w kolorze czarnym, który stanowi komfortowe oparcie podczas wieczornego czytania ulubionej książki lub oglądania serialu w telewizji. Zagłówek może okazać się też pomocny podczas korzystania z laptopa. Drewniane łóżko stanowi stabilne połączenie dekoru Czarny Mat z dekorem Dąb Catania. Mebel opiera się o stabilne czarne metalowe nóżki. Produkt przystosowany jest do materaca, którego wymiary wynoszą 160x200 cm, a jego maksymalne obciążenie wynosi 250 kg. Liczne zalety produktu czynią go meblem cieszącym się dużą popularnością. Wymiary całkowite prezentowanego łóżka drewnianego bez pojemnika to 181.6 x 98.5 x 211 cm, a z pojemnikiem 165.2 x 98.7 x 205,2 cm.

WYMIARY: 181.6 x 98.5 x 211 (bez pojemnika) lub 165.2 x 98.7 x 205,2 CM (z pojemnikiem)

Szczegóły produktu:

  • połączenie konstrukcji w kolorze dąb Catania oraz miękkiego zagłówka w kolorze czarnym
  • nóżki wykonane z trwałego metalu
  • stelaż przeznaczony do materaca o wymiarach 160x200 cm
  • łatwe w czyszczeniu
  • maksymalne obciążenie stelaża – 250 kg
  • idealne do sypialni urządzonej w stylu nowoczesnym lub skandynawskim
Łóżko DALATE FORTE drewniane

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wymiar materaca:
160x200 cm
Kolor:
Czarny mat
Kolor:
Dąb Catania
Kolor tapicerki:
Czarny
Materiał tapicerki:
Tkanina
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Instrukcja montażu łóżka bez pojemnika - POBIERZ

Instrukcja montażu łóżka z pojemnikiem - POBIERZ

Wymiary

Wymiar materaca:
160x200 cm
Kolor:
Czarny mat
Kolor:
Dąb Catania
Kolor tapicerki:
Czarny
Materiał tapicerki:
Tkanina
  • Wymiary
FORTE