Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Kołdra MOONLINE PARADIES puchowa
  • Kołdra MOONLINE PARADIES puchowa
  • Kołdra MOONLINE PARADIES puchowa
PARADIES

Kołdra MOONLINE PARADIES puchowa

1 709,00 zł
Nowy produkt

Kołdra z wypełnieniem puchowym dostępna w 4 wersjach.

Rozmiar:
Wersja:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Jeden z najczęściej wybieranych modeli kołdry Paradies. Moonline to puchowa kołdra dostępna w 4 wariantach: Light, City, Medium oraz Warm. Produkt wykonany został z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W wypełnieniu kołdry zastosowano puch gęsi, który prany jest w technologii Super Clean polegającej na wykorzystaniu dodatkowych procesów czyszczenia, dzięki czemu materiał cechuje się niebywałą czystością co przekłada się na wysoki komfort użytkowania. Kołdry z serii Paradies są lekkie i puszyste, dodatkową zaletą jest trwałość produktu, dzięki czemu nie straci on swoich właściwości w wyniku częstego prania. Jako poszycie kołdry wykorzystano batyst bawełniany, jest to puchoszczelny materiał charakteryzujący się zwiększoną gęstością oraz wytrzymałością. Aby kołdra zachowała swoje właściwości przez długi czas należy ją czyścić w temperaturze do 40 st.C. Wszystkie produkty marki Paradies testowane są pod kątem obecności substancji szkodliwych dla skóry i ciała. Kołdra Moonline to produkt ekologiczny i przyjazny dla środowiska.

WYPEŁNIENIE: 90% PUCH GĘSI
Kołdra Moonline
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
PARADIES