Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Stelaż FUTURA KF SEMBELLA
  • Stelaż FUTURA KF SEMBELLA
SEMBELLA

Stelaż FUTURA KF SEMBELLA

369,00 zł

28-listwowy stelaż regulowany mechanicznie.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Stelaż Futura KF o wysokości 6 cm zapewnia doskonały odpoczynek i poczucie komfortu. Stopniowa regulacja mechaniczna daje możliwość zmiany pozycji od leżącej po relaksującą - z podniesionymi nogami. 28 listew stelaża połączono elastyczną taśmą, gwarantując idealne oraz równomierne podparcie materaca. Wpływa to na prawidłowo utrzymaną postawę ciała, która pomaga w procesie regeneracji po męczącym dniu. W części środkowej możliwa jest regulacja twardości, aby użytkownik mógł dostosować ją odpowiednio do swoich potrzeb.
UWAGA! Stelaże o rozmiarach 160x200 i 180x200 są połączeniem dwóch produktów o wymiarach 80x200 lub 90x200.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 6 CM
Stelaż Futura KF Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Sembella
Regulowanie:
ręczne
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
gięte listwy
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

POLECAM

Stelaż kupiony w czasie choroby - do wygodnego spędzania czasu w łóżku. Sprawdza się bardzo dobrze. - Polecam dla osób lubiących czytać w łóżku:)

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
SEMBELLA