Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Stelaż VITAL PLUS RELAKS
  • Stelaż VITAL PLUS RELAKS
RELAX

Stelaż VITAL PLUS RELAKS

519,00 zł
Nowy produkt

Regulowany manualnie stelaż z listewek drewnianych.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Stelaż Vital Plus jest modelem, w którym ręcznie zmienić można poziom nachylenia zagłówka i podnóżka. Opcja ta pozwala na przystosowanie podłoża do pozycji, w jakiej osiągamy pełen relaks. Podniesiony podgłówek sprawdzi się w przypadku wieczornego czytania lub oglądania telewizji w łóżku. Lekkie uniesienie nóg przywróci natomiast prawidłowe krążenie kwi w kończynach i zredukuje ich opuchliznę. Model składa się z 28 bukowych listew klejonych warstwowo. Są one ulokowane w elastycznych, kauczukowych uchwytach i równomiernie rozmieszczone na drewnianej ramie. Na listwach w partii środkowej znajdują się specjalne suwaki służące zmiany twardości podłoża w tym rejonie. W części barkowej zastosowano listwy o podwyższonych parametrach elastyczności. Stelaż posiada specjalne wzmocnienie w postaci materiałowego pasa.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 5 CM
Stelaż Vital Plus - budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Relaks
Regulowanie:
ręczne
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
kauczukowe uchwyty
Rodzaj listew:
bukowe
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Opoinia stelaż

Stelaż bardzo dobrej jakości, warty swojej ceny. Polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
RELAX