Stelaż FUTURA M SEMBELLA
  • Stelaż FUTURA M SEMBELLA
SEMBELLA

Stelaż FUTURA M SEMBELLA

1 712,00 zł
Nowy produkt

Elektrycznie regulowany stelaż zapewniający komfortowy odpoczynek.

Rozmiar:
Dostępny do 4-6 tygodni
Ilość:

Stelaż Futura M marki Sembella zbudowany został z 28 listw. Dzięki elektrycznej regulacji zapewnia płynne przejście z pozycji leżącej do siedzącej w zależności od potrzeb użytkownika. Gwarantuje regenerację po ciężkim dniu pracy oraz odpowiednie ułożenie ciała w trakcie wypoczynku. Produkt posiada funkcję szybkiego ustawienie położenia relaksującego z uniesionymi i ugiętymi nogami. Model sterowany jest elektrycznie. Regulacja twardości w części środkowej pozwala na jej dostosowanie do preferencji użytkownika. Model ma 6 cm wysokości i jest sterowany dwoma silnikami.
UWAGA! Modele 160x200 i 180x200 składają się z dwóch produktów w rozmiarze 80x200 lub 90x200.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 6 CM
Stelaż Futura M Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Sembella
Regulowanie:
elektryczne
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
gięte listwy
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Producent:
Sembella
Regulowanie:
elektryczne
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
gięte listwy
SEMBELLA