Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Stelaż S55 MOTOR FROLI
  • Stelaż S55 MOTOR FROLI
  • Stelaż S55 MOTOR FROLI
FROLI

Stelaż S55 MOTOR FROLI

3 999,00 zł
Nowy produkt

Elastyczny stelaż z systemem Air Lift i elektroniczną regulacją.

Rozmiar:
Dostępny do 4 tygodni
Ilość:

Stelaże marki Froli cechują się znakomitym dopasowaniem do kształtu ciała, podpierając właściwie kręgosłup, gwarantując zdrowy sen. Organizm dzięki temu może się w pełni odprężyć, a mięśnie zregenerować. Każdy stelaż opiera się na technologii Air Lift. Specjalnie zaprojektowane szczeliny, podczas używania produktu, delikatnie poruszają się i dostarczają powietrze do materaca, który z kolei podczas dnia jest unoszony na podnośnikach. Właściwa cyrkulacja jest niezbędna do zachowania materaca w świeżości oraz zapobiega gromadzeniu się w jego wnętrzu groźnych mikroorganizmów. Dużym udogadnianiem w modelu Froli S55 Motor jest jego elektryczna regulacja za pomocą podwójnego silnika napędowego. Płynnie zmienić możemy pozycję w jego dolnej lub górnej części. Istnieje również możliwość synchronizacji podnóżka i zagłówka. Aby zapobiegać powstawaniu pola magnetycznego, zasilanie działa wyłącznie wtedy, gdy zostanie ręcznie uruchomione. W przypadku awarii stelaż jest automatycznie opuszczany. Stelaż posiada strefę miękkiego barku, która właściwie je amortyzuje i podpiera szyję. Elastyczność strefy można zmienić poprzez wymianę części sprężynujących. Stelaż jest przeznaczony do samodzielnego montażu. Obciążenie dynamiczne w przypadku tego produktu wynosi 120 kg. Stelaż posiada dwuletnią gwarancję.

WYMIARY: 80x200; 90x200; 100x200 CM
Stelaż s55 motor Froli
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Froli
Regulowanie:
elektryczne
Ilość talerzy:
ok. 25 talerzy/m2
FROLI