Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
TEMPUR

Stelaż TEMPUR PREMIUM FLEX 4000

10 275,00 zł

Innowacyjny stelaż Tempur Premium Flex 4000 z czterema silnikami umożliwiającymi regulację położenia.

Rozmiar:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Stelaż Tempur Premium Flex 4000 to najnowocześniejszy stelaż z kolekcji Tempur. W ramie stelaża umieszczono aż 4 silniki odpowiadające za możliwość podnoszenia i opuszczania strefy głowy, pleców, łydek i ud. Takie rozwiązanie pozwala na stworzenie idealnej powierzchni spania lub odpoczynku w trakcie dnia. Stelaż sterowany jest za pomocą specjalnego bezprzewodowego pilota, jak również istnieje możliwość regulacji położenia za pomocą smartfona lub tableta po ściągnięciu bezpłatnej aplikacji. Elementy sprężynowe, które tworzą powierzchnię stelaża, umożliwiają również regulację stopnia twardości. Stelaż Tempur Premium Flex 4000 to innowacyjne rozwiązanie w sypialni zapewniające najwyższy komfort podczas snu! UWAGA! Stelaż sprzedawany jest bez nóg i stabilizatorów!

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 11,5 CM
Stelaż Tempur Premium Flex 4000 Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
11,5 cm
Producent:
Tempur
TEMPUR