Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Stelaż KONSUL PLUS RELAKS
  • Stelaż KONSUL PLUS RELAKS
RELAX

Stelaż KONSUL PLUS RELAKS

1 199,00 zł
Nowy produkt

Stelaż regulowany elektrycznie z dodatkowym, awaryjnym zasilaniem.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

W stelażu Konsul Plus zastosowano zestaw 28 klejonych warstwowo listew drewnianych, które zamontowano do ramy przy pomocy kauczukowych uchwytów. Mocowania te wpływają korzystnie na elastyczność całej konstrukcji i właściwe podparcie materaca w każdym punkcie. Osoby cierpiące na problemy z kręgosłupem docenią z pewnością opcję zmiany twardości podłoża na wysokości lędźwi oraz zwiększoną elastyczność listew zastosowanych w części barkowej. Produkt stanowi znakomite podłoże dla materacy piankowych i lateksowych. Zastosowany w nim pas środkowy optymalnie rozkłada ich ciężar na całej powierzchni stelaża. Model Konsul Plus jest regulowany wielopłaszczyznowo, dzięki czemu z łatwością zmienimy położenie zagłówka i podnóżka. Sterowanie odbywa się przy użyciu silnika elektrycznego, a w razie jego awarii za pomocą wbudowanych baterii.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 6 CM
Stelaż Konsul Plus - budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Relaks
Regulowanie:
elektryczne
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
kauczukowe uchwyty
Rodzaj listew:
drewno klejone
RELAX