Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Stelaż LIGNUM EL2 RELAKS regulowany
  • Stelaż LIGNUM EL2 RELAKS regulowany
RELAX

Stelaż LIGNUM EL2 RELAKS regulowany

2 099,00 zł
Nowy produkt

Stelaż z elektryczną regulacją nachylenia powierzchni.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Stelaż Lignum El2 zbudowany jest z 31 listew wykonanych z klejonych warstwowo listewek drewna bukowego. Elementy te są przymocowane do solidnej ramy za pomocą kauczukowych uchwytów. Te elastyczne mocowania w połączeniu ze wzmacniającym pasem środkowym sprawiają, że ciężar materaca zostaje prawidłowo rozmieszczony za całej płaszczyźnie, a podłoże reaguje na wywoływany przez użytkownika nacisk punktowy. W modelu istnieje opcja regulacji twardości w części lędźwiowej zgodnie z indywidualnymi preferencjami. W rejonie barkowym zastosowano specjalne listwy o zwiększonej elastyczności osadzone na specjalnych amortyzatorach. Największym atutem modelu Lignum El2 jest możliwość łatwej regulacji wysokości podgłówka i podnóżka oraz podparcia karku. Nawigacja odbywa się za pomocą silnika elektrycznego sterowanego pilotem. W razie awarii zasilania sieciowego uruchomić można zasilanie własne stelaża za pomocą baterii. Na uwagę zasługuje również opcja synchronizacji pracy dwóch stelaży.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 10 CM
Stelaż Lignum El2 - budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Relaks
Regulowanie:
elektryczne
Ilość listew:
31
Mocowanie listew:
kauczukowe uchwyty
Rodzaj listew:
bukowe
RELAX