• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
JANPOL

Materac JULIA JANPOL 180x200 piankowy – OUTLET

3 539,00 zł 2 477,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 477,30 zł

Materac piankowy Julia z kolekcji Janpol w rozmiarze: 180x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Julia składa się z dwóch rodzajów pianek: wysokoelastycznej i termoelastycznej, co gwarantuje mu odpowiednią sprężystość i elastyczność. Materac został wyposażony w średni oraz miękki poziom twardości, co zapewnia stabilne podparcie ciała użytkownika, dlatego utrzymuje kręgosłup w naturalnej pozycji przez całą noc. Osobom preferujących bardziej miękkie podłoże do snu, producent zaleca stronę z pianką termoelastyczną, która doskonale dopasowuje się do naturalnych kształtów ciała, oferując uczucie delikatnego otulenia. Materac w higienicznym pokrowcu Puroactive.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, n
ieoryginalnie spakowany na płasko w nieoryginalne opakowanie. Pokrowiec po praniu w pralni. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Julia Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL