• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
MATERASSO

Materac PREMIER BIOSPRING MATERASSO 80x200 piankowo-lateksowy – OUTLET

1 665,00 zł 1 248,75 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 248,75 zł

Materac Premier Biospring z kolekcji Materasso w rozmiarze: 80x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Premier Biospring to harmonijne połączenie dwóch wysokiej jakości materiałów oraz naturalnych składników. Warstwa nośna jest wykonana z pianki wysokoelastycznej, która została specjalnie uformowana, aby zapewnić prawidłowe ułożenie ciała przez całą noc. Po obu stronach materaca znajdują się włókna Seacell, które gwarantują trwałość i sztywność konstrukcji, a jednocześnie doskonale przepuszczają powietrze. Zewnętrzne warstwy wykonane są z elastycznego lateksu, posiadającego liczne otwory, umożliwiające swobodną cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Pianka lateksowa ma także właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze.
UWAGA! Materac nowy, spakowany na płasko. Na materac nałożony został rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Premier Biospring Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MATERASSO