• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
PAN MATERAC

Materac TRIFOAM PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET

1 925,00 zł 1 155,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 155,00 zł

Materac piankowy Trifoam z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Trifoam z kolekcji Pan Materac to innowacyjne połączenie trzech rodzajów pianek, które współpracują, aby zapewnić zdrowy i komfortowy sen. Zaawansowana pianka termoelastyczna Plush idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, eliminując punkty nacisku oraz równomiernie rozkładając ciężar. Materac o średniej twardości zapewnia optymalne wsparcie i wyjątkowy komfort snu. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu pianki poliuretanowej, a także  wysokoelastycznej, model Trifoam jest odporny na odkształcenia, co zapewnia jego długowieczność. Otwartokomórkowa struktura pianek wspomaga odpowiednią wentylację, a to utrzymuje higieniczne warunki snu.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, nieoryginalnie spakowany na płasko w zastępczej folii. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Trifoam Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC