• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
HILDING

Materac DYNAMIC HILDING 160x190 piankowy – OUTLET

1 870,00 zł 1 122,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 122,00 zł

Materac piankowy Dynamic z kolekcji Hilding w rozmiarze: 160x190 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Dynamic to materac piankowy z trzema warstwami, charakteryzujący się właściwościami termoelastycznymi. Podstawową warstwę materaca stanowi pianka ULTRAHR+ FOAM, której specjalne profilowanie tworzy 7 stref twardości, co zapewnia odpowiednie wsparcie dla ciała podczas snu. Pianka HR o wysokiej elastyczności gwarantuje odpowiednią sprężystość i elastyczność. Górną warstwę komfortu stanowi termoelastyczna pianka Visco, która otula ciało, umożliwiając jego dogłębną regenerację. Współpracując z niezależnym Szwajcarskim Instytutem AEH, materac otrzymał certyfikat AEH, potwierdzający jego parametry w zakresie ergonomii, higieny, klimatu oraz trwałości.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczą folię. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Dynamic Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING