• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
JANPOL

Stelaż ARKADIA II JANPOL 70x200 zmontowany – OUTLET

239,00 zł 191,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 191,20 zł

Drewniany stelaż Arkadia II Janpol w rozmiarze: 70x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Stelaż Arkadia II Janpol zapewnia doskonałe wsparcie dla różnych typów materacy. Jego konstrukcja składa się z elastycznych listew brzozowych, których jest aż 28 dla zapewnienia optymalnego rozmieszczenia. Listwy te są rozmieszczone równomiernie, w odległości 3 cm od siebie, co gwarantuje stabilne podparcie dla materaca. Jednym z atutów modelu Arkadia II jest jego niewielka wysokość, wynosząca około 4,5 cm, co umożliwia jego zastosowanie w różnych typach łóżek. Listwy są połączone z solidną ramą za pomocą gumowych uchwytów, które są odporne na zmienne obciążenia. Dodatkowo stelaż można dostosować do indywidualnych potrzeb, dzięki systemowi suwaków w części lędźwiowej, umożliwiającemu regulację twardości.
UWAGA! Stelaż z ekspozycji, zmontowany, w bardzo dobrym stanie. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Krośnie, przy ul. Pużaka 35. Stelaże z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ STELAŻA: ok. 4,5 CM
Stelaż Arkadia II Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL