• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac SELECT MASSAGE PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET

3 629,00 zł 1 814,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 177,40 zł

Materac piankowy Select Massage z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Select Massage z kolekcji Pan Materac posiada dwie wysokiej jakości pianki o zróżnicowanych twardościach. Ta twardsza, dzięki swoim specjalnym wycięciom, zapewnia delikatne uczucie masażu podczas korzystania z materaca. Zapewnia ona również stabilne wsparcie dla kręgosłupa i jest odporna na odkształcenia. Drugi materiał, o mniejszej gęstości, otula ciało w przyjemny sposób, co zapewnia komfortowy i spokojny sen. Dodatkowo, w materacu znajdują się wkładki z pianki termoelastycznej, umieszczone w obszarze barkowym, co pomaga w utrzymaniu właściwej pozycji kręgosłupa podczas snu.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczym opakowaniu.
Na materac został nałożony rabat w wysokości 50%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Select Massage Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC