• Wyprzedaż!
Outlet
SERTA

Materac OPERA SERTA 160x200 kieszeniowo-piankowy - OUTLET

7 490,00 zł 5 243,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5 243,00 zł

Materac kieszeniowo-piankowy Opera Serta w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Opera wyróżnia się właściwościami hipoalergicznymi. Dzięki zastosowaniu sprężyn kieszeniowych, nie tylko skutecznie podtrzymuje cały kręgosłup użytkownika, ale także zapewnia najwyższy poziom komfortu podczas snu i wypoczynku. Materace kieszeniowe, zalecane szczególnie parom oraz osobom o powyższonej masie ciała, charakteryzują się niezależnie pracującymi sprężynami, które idealnie dostosowują się do krzywizn kręgosłupa. Dodatkowo w modelu Opera zastosowano termoelastyczną piankę Lateks Visco, reagującą na temperaturę użytkownika i doskonale dopasowującą się do jego sylwetki. Ten materiał podnosi komfort snu, tworząc optymalne warunki do relaksu i regeneracji. Materac Opera marki Serta łączy w sobie właściwości hipoalergiczne, ergonomiczne wsparcie kręgosłupa oraz innowacyjne rozwiązania, zapewniając komfortowy sen.
UWAGA! Materac z ekspozycji w stanie bardzo dobrym. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Krośnie, przy ul. Pużaka 35. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 33 CM
Materac Opera Serta
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
SERTA