• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Materac ATUT PAN MATERAC 90x200 kieszeniowy - OUTLET

777,00 zł 505,05 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 505,05 zł

Materac kieszeniowy Atut z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Atut to wygodny materac o średniej twardości, który posiada system niezależnych sprężyn kieszeniowych. Dzięki temu zapewnia on dokładne wsparcie dla całego ciała oraz punktową elastyczność. Sprężyny są otoczone trwałą pianką Dynamic Blue z obu stron, co sprawia, że materac jest odporny na długotrwałe odkształcenia. Podział na 7 stref o różnej twardości umożliwia dopasowanie wsparcia do każdej części ciała. Dodatkowo materac można użytkować obustronnie, a regularne obracanie pomaga przedłużyć jego trwałość.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Pokrowiec po praniu w pralni. Widoczna dziura w pokrowcu na boku materaca. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Atut Mind Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC