• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
MOLLYFLEX

Materac MORENO MOLLYFLEX 180x200 piankowy – OUTLET

6 100,00 zł 4 880,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 880,00 zł

Materac piankowy Moreno z kolekcji Mollyflex w rozmiarze: 180x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Wypełnienie materaca Moreno z serii Mollyflex to wyjątkowo komfortowe zestawienie pianek Polilattex oraz Viscofoam Pneumatic. Wysokoelastyczna pianka Polilattex odpowiada za elastyczność i stabilność powierzchni do spania, co przekłada się na solidne wsparcie dla całej sylwetki. Z kolei warstwa z pianki Viscofoam Pneumatic ma istotne zadanie w redukcji nacisków i naprężeń, które pojawiają się podczas snu, co sprzyja poprawie krążenia krwi i ułatwia rozluźnienie mięśni. Przemyślane połączenie różnych stopni twardości pianek stanowi gwarancję zdrowego i spokojnego wypoczynku na co dzień.
UWAGA! 
Materac w stanie idealnym, zrolowany. Widoczna dziura w folii, zaklejona taśmą. Na materac został nałożony rabat w wysokości 20%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Moreno Mollyflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MOLLYFLEX