• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
HILDING

Materac BORA HILDING 180x200 piankowy - OUTLET

5 499,00 zł 3 849,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 849,30 zł

Materac piankowy Bora z kolekcji Hilding w rozmiarze: 180x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Bora Hilding wyróżnia się aż siedmioma strefami twardości, co sprawia, że doskonale dopasowuje się i podpiera wszystkie krzywizny kręgosłupa podczas snu, gwarantując jednocześnie regenerujące odprężenie. Przeznaczony jest głównie dla osób, które preferują nieco twardsze podłoże do spania. Jego bazę stanowi blok trwałej pianki FlexiFoam Bio z dodatkowymi nacięciami, regulującymi nacisk na materac. Materiał ten został nasączony naturalnym olejkiem sojowym, zastępując szkodliwe dla środowiska substancje chemiczne. W skład materaca Bora wchodzą również dwie dodatkowe pianki – wysokoelastyczna HR Bio oraz ViscoBio. Pierwsza z nich, dzięki otwartokomórkowej strukturze, zapewnia właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz modelu, jednocześnie wspierając elastyczność podłoża do spania. Natomiast druga pianka odpowiada za poprawę krążenia krwi oraz idealne dopasowanie materaca do kształtu sylwetki użytkownika.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w folii zastępczej. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Bora Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING