• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
TEMPUR
Nowość

Materac TEMPUR PRO PLUS SMARTCOOL MEDIUM FIRM HYBRID 200x200 – OUTLET

20 755,00 zł 15 566,25 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15 566,25 zł

Materac Tempur Pro Plus w pokrowcu SmartCool o twardości Medium Firm Hybrid. Wymiary: 200x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Tempur Pro Plus SmartCool to produkt, który doskonale dopasowuje się do krzywizn ciała, odciążając mięśnie oraz zapewniając stabilne wsparcie dla kręgosłupa użytkownika. Wariant Pro Plus SmartCool gwarantuje aż o 20% większą redukcję nacisku, co korzystnie wpływa na proces regeneracji organizmu. Wnętrze materaca tworzą trzy różne rodzaje pianek o specyficznych właściwościach. Materiał Advanced skutecznie izoluje ruchy, co eliminuje odczuwanie przemieszczeń partnera podczas snu, a także dostosowuje się do kształtu ciała, otulając je w przyjemny sposób. Pianka TEMPUR Adapt cechuje się elastycznością oraz wytrzymałością, przyczyniając się do wydłużenia trwałości materaca. Natomiast podstawową warstwę materaca stanowi pianka DuraBase, gwarantująca długotrwały komfort, a także stabilne wsparcie. W opcji Medium Firm Hybrid dodatkowo zastosowano solidne sprężyny, które także wspomagają regenerację organizmu śpiącego.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Tempur Pro Plus Smartcool Hybrid
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
TEMPUR
Nowość