• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
GOMARCO

Materac NUCOL SAC 2.0 GOMARCO 160x200 sprężynowo-piankowy – OUTLET

16 260,00 zł 8 130,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8 130,00 zł

Materac sprężynowo-piankowy Nucol Sac 2.0 z kolekcji Gomarco w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Nucol Sac 2.0 to wyjątkowy model materaca, który zapewnia przyjemny komfort i ergonomiczność nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Wyróżnia się on doskonałą redukcją ruchu, odpowiednią gęstością sprężyn oraz doskonałą oddychalnością. Jego zaletami są także: regulacja temperatury oraz różnorodne strefy komfortu, a solidna konstrukcja gwarantuje niezwykłą trwałość. Projektując ten materac, szczególną uwagę zwrócono na kręgosłup, aby złagodzić nacisk ciała i poprawić ukrwienie, jednocześnie wspomagajac eliminację bóli pleców, karku, skurczy mięśni i drętwienia kończyn. Nucol Sac 2.0 jest wyposażony we wbudowany system masażu, którym można sterować za pomocą pilota. Delikatne i wygodne wibracje generowane przez strategicznie umieszczone płyty masujące zapewniają dodatkowy relaks. Materiały wysokiej jakości, w tym różne twardości pianek, sprawiają, że materac doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, a system wentylacyjny zapewnia świeży sen przy optymalnej temperaturze i wilgotności.
UWAGA! Materac z ekspozycji. Na materac został nałożony rabat w wysokości 50%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Lublinie, przy ul. Fabrycznej 2. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 31 CM
Materac Nucol Sac 2.0 Gomarco
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
GOMARCO