• Wyprzedaż!
Outlet
MATERASSO

Materac PREMIER BIOSPRING MATERASSO 180x200 piankowo-lateksowy – OUTLET

3 329,00 zł 2 163,85 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 330,30 zł

Materac piankowo-lateksowy Premier Biospring z kolekcji Materasso w rozmiarze: 180x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Premier Biospring to połączenie materiałów wysokiej jakości z naturalnymi składnikami wspomagającymi. Warstwa nośna materaca jest wykonana z pianki wysokoelastycznej, uformowanej w specjalny sposób, dzięki czemu materac utrzymuje poprawne ułożenie ciała przez całą noc. Po obu stronach materaca umieszczono włókno Seacell, które nadaje konstrukcji wytrzymałości i sztywności, a przy tym doskonale przepuszcza powietrze. Zewnętrzne powłoki materace są natomiast wykonane ze sprężystego lateksu. W jego powierzchni wykonano liczne otwory, które ułatwiają swobodną cyrkulację powietrza wewnątrz konstrukcji. Pianka lateksowa ponadto posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. 

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Premier Biospring Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
MATERASSO