• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac LAVENDER DUO MATERASSO 160x200 piankowy – OUTLET

3 359,00 zł 2 519,25 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 519,25 zł

Materac piankowy Lavender Duo z kolekcji Materasso w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Model Lavender Duo marki Materasso składa się z dwóch rodzajów pianek, które są produkowane za pomocą nowoczesnej technologii. Bazowa pianka Lavender, używana do wypełnienia, cechuje się dużą odpornością na odkształcenia i wysoką elastycznością, co zapewnia właściwe podparcie ciała. Materiał ten jest produkowany z użyciem ekologicznych składników, co gwarantuje bezpieczeństwo. Dodatkowo, w strukturze pianki zawarty jest naturalny olejek lawendowy, który działa kojąco na zmysły i wspomaga krążenie krwi. Zapach lawendy jest również skutecznym odstraszaczem insektów oraz ogranicza rozwój roztoczy. Między dwiema warstwami pianki Lavender umieszczono piankę Antibacterial, która posiada właściwości bakteriobójcze. Dzięki temu hamuje rozmnażanie bakterii oraz zapobiega pojawianiu się pleśni.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, zrolowany. Uszkodzone sklejone opakowanie. Na materac został nałożony rabat w wysokości 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Lavender Duo Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MATERASSO