• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
TEMPUR

Poduszka TEMPUR SONATA - OUTLET

793,00 zł 634,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 634,40 zł

Ergonomiczna poduszka Tempur w pokrowcu Cooltouch

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Odpowiednio dopasowana i wygodna poduszka to bardzo ważny element w trakcie snu. Poduszka Sonata z kolekcji Tempur będzie idealna dla osób, które podczas odpoczynku często zmieniają pozycję ciała. Niezależnie od ułożenia głowy pozostaje ona prawidłowo podparta, a kręgosłup szyjny oraz występujące przy nim mięśnie są stabilnie utrzymane i odciążone. Poduszka znajduje się w miękkim w dotyku pokrowcu Cooltouch.
UWAGA! Poduszka z ekspozycji w dawnym pokrowcu. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Szczecinie, przy ul. Struga 31A. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: S (61x40x9,5 CM); M (61x40x11 CM)
Poduszka Tempur Sonata
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
TEMPUR