Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac LAVENDER MAXI MATERASSO 90x200 piankowy – OUTLET

2 376,00 zł 1 663,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 663,20 zł

Materac piankowy Lavender Maxi z kolekcji Materasso w rozmiarze: 90x200 cm.
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac LAVENDER MAXI MATERASSO 90x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x200 1 1 663,20
2 376,00

Twardy materac Lavender Maxi z kolekcji Materasso to idealne podłoże do snu dla osób z podwyższoną wagą ciała oraz ceniących nieustanną stabilność ciała podczas odpoczynku. Został on bowiem stworzony z pianki Lavender, pianki HR oraz warstwy z włókna kokosowego. Pianka Lavender, poza ochroną materaca przed namnażaniem się szkodliwych bakterii oraz roztoczy, znacznie redukuje bezsenność i stres użytkownika. To wszystko za sprawą obecności w niej naturalnego olejku lawendowego, pozytywnie wpływającego na układ nerwowy i oddechowy śpiącego. Pianka HR z kolei perfekcyjnie dopasowuje się do sylwetki, przyjemnie ją otulając. Włókno kokosowe natomiast odpowiednio utwardza powierzchnię snu, dbając jednocześnie o odporność i właściwą cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca.
UWAGA! Materac nowy, spakowany na płasko w oryginalnym opakowaniu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Lavender Maxi Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
MATERASSO