• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
SERTA

Materac SERTAPEDIC DURRANT SERTA 160x200 kieszeniowo-piankowy - OUTLET

4 490,00 zł 3 502,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 502,20 zł

Materac kieszeniowo-piankowy Sertapedic Durrant z kolekcji Serta. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Sertapedic Durrant z kolekcji Serta będzie idealnym podłożem do snu dla osób preferujących materace o średniej twardości. Jego podstawę tworzą elastyczne sprężyny kieszeniowe, zapewniające podparcie ciała użytkownika na całej długości, w zależności od stopnia nacisku. Sprężyny z kolei obłożono piankami, dopasowującymi się do kształtu sylwetki śpiącego, dzięki czemu wszystkie krzywizny kręgosłupa są perfekcyjnie wypełnione. Krawędzie materaca dodatkowo wzmocniono solidnym materiałem, dlatego posłuży on w dobrym stanie przez wiele lat,
UWAGA! Materac nowy, spakowany na płasko w oryginalnym opakowaniu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 22%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 27 CM
Materac Sertapedic Durrant Serta
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
SERTA