Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-25%
Wyprzedaż
MATERASSO
Nowość

Materac VISCOGREEN LUX H2 MATERASSO 160x200 piankowy – OUTLET

4 197,00 zł 3 147,75 zł

Piankowy materac Viscogreen Lux z kolekcji Materasso w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac VISCOGREEN LUX H2 MATERASSO 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200, Twardość: H2 1 3 147,75
4 197,00

Materac Viscogreen Lux tworzą dwie wysokiej jakości pianki: Biogreen i Viscogreen. Jest to jeden z twardszych materacy, dostępnych w ofercie producenta Materasso. Pianka Biogreen, uzupełniona o olej rycynowy, stanowi doskonałą podstawę, zapewniając stabilne i anatomiczne podparcie kręgosłupa przez całą noc. Natomiast pianka Viscogreen idealnie dopasowuje się pod wpływem temperatury i nacisku do sylwetki użytkownika, tworząc niezwykle komfortowe warunki do regeneracji. Materac Viscogreen Lux to świetna inwestycja w zdrowy oraz spokojny sen.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w folii zastępczej. Na materac został nałożony rabat w wysokości 25%. Materace z wyprzedaży wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Viscogreen Lux Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MATERASSO
Nowość