Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-60% Materac Amerika Materasso
  • Materac Amerika Materasso
Wyprzedaż
MATERASSO
Nowość

Materac AMERIKA MATERASSO 80x200 kieszeniowy – OUTLET

1 816,00 zł 726,40 zł
Materac kieszeniowy Amerika z kolekcji Materasso w pokrowcu. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.
Rozmiar:
Twardość:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac AMERIKA MATERASSO 80x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Twardość: H3 1 726,40
1 816,00

Amerika z kolekcji Materasso jest nowoczesnym materacem kieszeniowym. Wkład produktu stanowią solidne sprężyny typu Multipocket, zapewniające stabilne i optymalne podparcie sylwetki podczas snu. Sprężyny zostały obłożone miękką pianką lateksową, która doskonale dopasowuje się do sylwetki użytkownika. Naturalny lateks jest w pełni bezpieczny dla zdrowia oraz dodatkowo przyczynia się do ograniczenia rozwoju szkodliwych drobnoustrojów. Siedem stref komfortu i elastyczność punktowa powierzchni materaca przekładają się na najwyższy poziom komfortu podczas codziennego wypoczynku. Materac znajduje się w pokrowcu.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, rozrolowany, w zastępczym opakowaniu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 60%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Amerika - budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MATERASSO
Nowość