• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
JANPOL

Materac KLIO JANPOL 120x190 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

919,00 zł 689,25 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 735,20 zł

Materac kieszeniowo-piankowy Klio z kolekcji Janpol w zdejmowanym pokrowcu Smart. Materac w rozmiarze: 120x190 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Klio marki Janpol łączy w sobie zaawansowaną technologię sprężyn kieszeniowych z pianką. Wewnątrz materaca znajdują się solidne sprężyny umieszczone w osobnych kieszonkach materiałowych. Dzięki tej unikalnej konstrukcji, model ten zapewnia stabilne podparcie na całej długości ciała użytkownika, dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. Aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort snu, sprężyny zostały obłożone dwustronnie miękką pianką poliuretanową. Materiał ten cechuje się nie tylko wysoką odpornością na deformacje, ale także posiada właściwości antyalergiczne. Materac został umieszczony w delikatnym pokrowcu Smart, który można prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac nowy, spakowany na płasko. Na materac został nałożony rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Klio Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL