Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-25% Materac Swiss Magic Materasso
  • Materac Swiss Magic Materasso
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac SWISS MAGIC MATERASSO 100x200 piankowy – OUTLET

2 410,00 zł 1 807,50 zł
Materac piankowy Swiss Magic z kolekcji Materasso w pokrowcu. Materac w rozmiarze: 100x200 cm.
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac SWISS MAGIC MATERASSO 100x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 100x200 1 1 807,50
2 410,00

Wkład nowoczesnego materaca Swiss Magic z kolekcji Materasso składa się z trwałej pianki AVENT O2. Innowacyjny materiał wyróżnia się dodatkiem prozdrowotnych roślin szwajcarskich oraz naturalnego olejku lawendowego o właściwościach relaksujących. Zaawansowane procesy techniczne, wykorzystane podczas produkcji, zapewniają wkładowi wysoką odporność na codzienne użytkowanie. System specjalnych nacięć tworzy na powierzchni materaca siedem stref twardości, które przyczyniają się do minimalizowania odleżyn.
UWAGA! Materac nowy, w rolce. Na materac nałożony został rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Swiss Magic Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MATERASSO