Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-30%
Wyprzedaż
MATERASSO
Nowość

Materac TERMOPUR COMFORT MATERASSO 180x200 piankowy - OUTLET

2 331,00 zł 1 631,70 zł
Materac piankowy Termopur Comfort H2 z kolekcji Materasso w pokrowcu. Materac w rozmiarze: 180x200 cm.
Rozmiar:
Twardość:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TERMOPUR COMFORT MATERASSO 180x200 piankowy - OUTLET Rozmiar: 180x200, Twardość: H2 1 1 631,70
2 331,00

Materac Termopur Comfort to piankowy model o właściwościach rehabilitacyjnych. Wkład materaca tworzą trwałe, komfortowe pianki. Pianka Nightfly odpowiada za stabilność i odpowiednią cyrkulację wewnątrz wkładu produktu. Materiał zapewnia swobodny przepływ powietrza pomiędzy warstwami. Dzięki wykorzystaniu wygodnej pianki termoelastycznej, jako warstwy wierzchniej, materac idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika, co gwarantuje odpowiednie podparcie. Materac o twardości H2.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie idealnym, w opakowaniu zastępczym. Na materac nałożony został rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Termopur Comfort Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MATERASSO
Nowość