Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-25% Materac Janpol Jan
  • Materac Janpol Jan
Wyprzedaż
JANPOL

Materac JAN JANPOL 140x200 kieszeniowy – OUTLET

3 733,00 zł 2 799,75 zł

Materac kieszeniowy Jan z kolekcji Janpol w pokrowcu Dzianina. Materac w rozmiarze: 140x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac JAN JANPOL 140x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 140x200 1 2 799,75
3 733,00

Materac Jan to nowoczesny produkt z kolekcji Janpol. Wkład modelu opiera się na jakościowych sprężynach multipocket, zapewniających stabilne, optymalne wsparcie całości sylwetki podczas snu. Sprężyny pracują indywidualnie, idealnie dostosowując się do nacisku ze strony użytkownika. Model Jan to materac dwustronny, który doskonale sprawdzi się zarówno podczas ciepłych, letnich nocy, jak i chłodnych wieczorów. Strona z żelowej pianki oferuje przyjemny chłód, przez co zaleca się korzystanie z niej podczas ciepłych nocy. Strona obłożona pianką termoelastyczną zapewni natomiast uczucie przyjemnego otulenia w trakcie zimowych wieczorów.
UWAGA! Materac nowy, rozrolowany, w zastępczej folii. Materac w docelowej wysokości. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Jan Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL