Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-20%
Wyprzedaż
JANPOL
Nowość

Materac HERMES JANPOL 80x200 piankowy – OUTLET

509,00 zł 407,20 zł

Materac piankowy Hermes z kolekcji Janpol w pokrowcu Smart. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac HERMES JANPOL 80x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Smart 1 407,20
509,00

Materac Hermes Janpol został w całości wykonany z jakościowej pianki poliuretanowej o wysokości 12 cm. Materiał ten charakteryzuje się doskonałą przewiewnością, dzięki czemu we wnętrzu materaca nie gromadzą się roztocza i kurz. Jest on także bezpieczny dla alergików. W wyniku zwiększonej elastyczności, powierzchnia materaca dostosowuje się do sylwetki użytkownika oraz doskonale podpiera kręgosłup. W modelu Hermes obie strony nadają się do użytkowania, producent zaleca regularne obracanie materaca w celu zwiększenia żywotności produktu. Materac jest dostępny w pokrowcu Smart, odpowiednim do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, zapakowany na płasko, w nieoryginalnej folii. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 12 CM
Materac Hermes Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL
Nowość