Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac POLA JANPOL 120x190 piankowy – OUTLET

2 684,00 zł 1 610,40 zł

Materac piankowy Pola z kolekcji Janpol. Materac w rozmiarze: 120x190 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac POLA JANPOL 120x190 piankowy – OUTLET Rozmiar: 120x190 1 1 610,40
2 684,00

Materac Pola to propozycja z kolekcji Janpol. Wkład produktu składa się z połączenia jakościowych, wysokoelastycznych pianek, co przekłada się na najwyższy poziom komfortu podczas codziennego wypoczynku. Siedem stref twardości powierzchni poprawia krążenie krwi, redukuje naciski oraz zapewnia optymalne podparcie całości sylwetki użytkownika. Wysoki poziom przewiewności materiałów dodatkowo poprawia higienę i jakość snu. Dzięki znacznej redukcji drgań, powstałych w wyniku poruszania się, materac Pola świetnie sprawdzi się także w sypialni małżeńskiej.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, nieoryginalnie spakowany na płasko. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21,5 CM
Materac Pola Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL