Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-50%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac ORIGINAL STRONG PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET

3 639,00 zł 1 819,50 zł
Materac kieszeniowy Original Strong z kolekcji Pan Materac w pokrowcu. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ORIGINAL STRONG PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 1 819,50
3 639,00

Przestronny materac kieszeniowy Original Strong z kolekcji Pan Materac został stworzony z połączenia solidnych sprężyn kieszeniowych oraz trzech rodzajów pianek. Innowacyjny system sprężyn umieszczonych w materiałowych kieszeniach, zapewnia perfekcyjne podparcie całości sylwetki. Odporne na odkształcenia, jakościowe pianki gwarantują natomiast świetne dopasowanie do kształtu ciała. Materace typu kieszeniowego doskonale sprawdzą się w przypadku pary użytkowników o dużej różnicy wagowej. Dzięki pracującym niezależnie od siebie sprężynom, nacisk po jednej ze stron powierzchni do spania nie wpływa na stronę przeciwną.
UWAGA! Materac nowy, rozrolowany, w nowym pokrowcu. Brak oryginalnej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 50%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Original Strong Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC