Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac RYTM PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET

5 879,00 zł 3 527,40 zł

Materac kieszeniowy Rytm z kolekcji Pan Materac w pokrowcu. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac RYTM PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 3 527,40
5 879,00

Wielowarstwowy materac Rytm charakteryzuje się najwyższym poziomem komfortu użytkowania. Zastosowane w produkcie innowacyjne pianki, w połączeniu z systemem sprężyn kieszeniowych, przekładają się na zdrowy i spokojny sen każdej nocy. Pracujące niezależnie od siebie solidne sprężyny, optymalnie podpierają sylwetkę śpiącego. Niezwykle komfortowe pianki: lateksowa i wysokoelastyczna, przyjemnie otulają ciało użytkownika podczas odpoczynku. 7 stref twardości dostępnych w materacu pozwala natomiast na prawidłowe i równomierne ułożenie sylwetki. Innowacyjnym dodatkiem jest także pianka Flofom, która dzięki właściwościom chłodzącym, znacznie ułatwia odprężenie się oraz zapobiega przegrzaniu organizmu. Jakościowe materiały, a także solidność wykonania są gwarancją odporności produktu na codzienne użytkowanie i jego trwałości na lata.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Widoczne minimalne zaciągnięcie pokrowca. Na materac nałożony został rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Materac Rytm Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC