Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-35%
Wyprzedaż
MOLLYFLEX

Materac NOVIA MOLLYFLEX 80x200 piankowy – OUTLET

2 620,00 zł 1 703,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 703,00 zł

Materac piankowy Novia Mollyflex. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac NOVIA MOLLYFLEX 80x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 80x200 1 1 703,00
2 620,00

Materac Novia firmy Mollyflex to model zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu snu. Materac został wykonany z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i wygodę użytkowania przez długi czas. Wkład materaca stanowią dwa rodzaje pianek - Viscofoam Pneumatic oraz Polilattex grey, które świetnie się uzupełniają. Pierwsza z nich doskonale dopasowuje się do krzywizn ciała oraz redukuje napięcie mięśni, zaś druga stabilnie podpiera kręgosłup. Materac Novia to propozycja przeznaczona dla osób preferujących sen na twardszym podłożu oraz użytkowników o podwyższonej wadze.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Minimalnie widoczne przebarwienie w jednym miejscu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Novia Mollyflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
MOLLYFLEX