Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-25%
Wyprzedaż
MOLLYFLEX

Materac NOVIA MOLLYFLEX 140x200 piankowy – OUTLET

4 640,00 zł 3 480,00 zł

Materac piankowy Novia Mollyflex w pokrowcu. Materac w rozmiarze: 140x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac NOVIA MOLLYFLEX 140x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 140x200 1 3 480,00
4 640,00

Komfortowy materac Novia z kolekcji Mollyflex to idealne podłoże do snu dla osób ceniących sobie zdrowy i spokojny odpoczynek. Wkład materaca tworzą dwie solidne pianki, idealnie dopasowujące się do kształtu oraz wagi ciała użytkownika. Jedna z nich jest odpowiedzialna za doskonałe podparcie wszystkich krzywizn kręgosłupa, druga z kolei redukuje napięcie mięśniowe, powstające w ciele po całym dniu wysiłku. Takie zestawienie pozwoliło na uzyskanie podłoża z równomiernie rozłożonym naciskiem, co dodatkowo zwiększa poziom wygody podczas codziennego snu czy odpoczynku. Materac znajduje się w miękkim pokrowcu, przyjaznym dla alergików.
UWAGA! Materac rozrolowany w stanie idealnym. Brak oryginalnej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Novia Mollyflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MOLLYFLEX