• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
Wyprzedaż
HILDING

Materac ROCK&ROLL HILDING 80x200 piankowy - OUTLET

1 379,00 zł 965,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 965,30 zł

Materac piankowy Rock&Roll Hilding w zdejmowanym pokrowcu Italiano. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Rock&Roll z kolekcji Hilding został stworzony z połączenia dwóch wysokoelatycznych pianek. Dzięki temu model perfekcyjnie wypełnia i w rezultacie podpiera wszystkie krzywizny kręgosłupa użytkownika. Pianki są także odporne na odkształcenia oraz trwałe, dlatego znacznie przedłużają przydatność materaca. Model można użytkować dwustronnie, co dodatkowo zwiększa poziom wygody podczas codziennego snu czy odpoczynku. Materac znajduje się w miękkim pokrowcu Italiano, odpowiednim do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Rock&Roll Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
Wyprzedaż
HILDING