Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-35%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac LIMONE JANPOL 160x200 piankowy - OUTLET

2 531,00 zł 1 645,15 zł

Materac piankowy Limone z kolekcji Janpol w zdejmowanym pokrowcu Smart. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac LIMONE JANPOL 160x200 piankowy - OUTLET Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Smart 1 1 645,15
2 531,00

Wygodny materac Limone z kolekcji Janpol został wykonany z hybrydowych pianek o jakościowym wykończeniu. To właśnie dzięki nim materac zapewnia najwyższy poziom komfortu snu czy odpoczynku. Pianki bowiem stworzono w taki sposób, aby jak najlepiej podpierały ciało użytkownika na całej długości, tym samym dbając o długotrwałą regenerację organizmu po trudnym dniu. Materac znajduje się w miękkim pokrowcu Smart, odpowiednim do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac poekspozycyjny. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 35%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Limone Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL