Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-45%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac GIALLO JANPOL 160x200 piankowy - OUTLET

2 676,00 zł 1 471,80 zł

Materac piankowy Giallo z kolekcji Janpol w zdejmowanym pokrowcu Silver Care. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac GIALLO JANPOL 160x200 piankowy - OUTLET Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Silver Care 1 1 471,80
2 676,00

Materac Giallo Janpol składa się z dwóch rodzajów jakościowych pianek. Pierwsza z nich - termoelastyczna - cechuje się niezwykłym dopasowaniem do kształtu i wagi sylwetki użytkownika. Dzięki reakcji na temperaturę ciała śpiącego, pianka perfekcyjnie wypełnia oraz podpiera wszystkie krzywizny kręgosłupa. Druga pianka z kolei to idealne dopełnienie komfortowego podłoża do codziennego snu i odpoczynku. Wnętrze materaca pozostanie czyste, a także świeże przez długi czas. Materac umieszczono w zdejmowanym pokrowcu Silver Care, przeznaczonym do prania w maksymalnej temperaturze 40 st. C.
UWAGA! Materac poekspozycyjny. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 45%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Giallo Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL