Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-35%
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Black Week
Nowość

Materac ORTO STRETCH PAN MATERAC 140x200 piankowy – OUTLET

3 250,00 zł 2 112,00 zł

Materac piankowy Orto Strech w pokrowcu. Wymiary: 140x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ORTO STRETCH PAN MATERAC 140x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 140x200 1 2 112,00
3 250,00

Materac Orto Stretch został w całości wykonany z wysokoelastycznej pianki, która odpowiednio podpiera ciało użytkownika podczas snu. Dzięki temu organizm prawidłowo odpoczywa i w następstwie regeneruje siły. Dodatkowo na piance wykonano nacięcia w taki sposób, aby zapewnić kręgosłupowi wrażenie delikatnego rozciągania oraz rozluźnienia. Pianka wysokoelastyczna cechuje się wysokim poziomem przepuszczalności powietrza, dlatego zapobiega powstawaniu pleśni, bakterii, a także innych drobnoustrojów.
UWAGA! Materac poekspozycyjny. Materac można obejrzeć w salonie w Szczecinie. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 35%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Orto Stretch Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Black Week
Nowość