• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Materac SELECT MASSAGE PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET

3 629,00 zł 2 177,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 177,40 zł

Materac piankowy Select Massage z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Wysyłka do 3 dni roboczych
Ilość:

Dwuwarstwowy materac Select Massage to idealna powierzchnia do zdrowego i komfortowego snu. Składa się bowiem z wysokoelastycznych pianek, które dbają o właściwe podparcie kręgosłupa, tym samym przyjemnie otulając ciało użytkownika. Materiały korzystnie wpływają na rozluźnienie mięśni, dlatego zapewniają najwyższy poziom odpoczynku. Materac zawiera także wstawki w rejonie barków, które perfekcyjnie wspomagają efekt masażu. Całość została umieszczona w jakościowym pokrowcu, którego struktura wzmacnia relaksujący sen.
UWAGA! Materac w stanie dobrym. Zmechacony pokrowiec. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Lublinie, przy ul. Fabrycznej 2. Produkty 
z outletu wysyłamy w ciągu trzech dni roboczych.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Select Massage Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC