Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac ORIGINAL STRONG PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET

3 466,00 zł 2 079,60 zł

Materac kieszeniowy Original Strong w pokrowcu. Wymiary: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ORIGINAL STRONG PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 2 079,60
3 466,00

Materac Original Strong to zdrowe i wygodne miejsce do snu. Został on stworzony z połączenia sprężyn kieszeniowych oraz kilku rodzajów pianek. Materace kieszeniowe szczególnie poleca się parom o dużej różnicy wagowej, ponieważ nacisk po jednej ze stron nie wpłynie na komfort odpoczynku po drugiej stronie. Sprężyny umieszczone w osobnych przegrodach, uginają się dopiero pod naciskiem ciała użytkownika, dlatego perfekcyjnie podpierają jego kręgosłup na całej długości. Dodatkowo pianka lateksowa dba o właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, co eliminuje zagnieżdżanie się w nim kurzu oraz roztoczy. Model wyposażono w aż 7 stref twardości, dlatego będzie perfekcyjną powierzchnią do odpoczynku dla zmęczonego ciała. Materac znajduje się w pokrowcu.
UWAGA! Materac rozrolowany w stanie bardzo dobrym. Brak oryginalnej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Original Strong Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC