Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-30%
Wyprzedaż
TEMPUR
Nowość

Materac TEMPUR SENSATION ELITE 160x200 piankowy – OUTLET

12 120,00 zł 8 484,00 zł

Ekskluzywny materac Sensation Elite Tempur w rozmiarze 160x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TEMPUR SENSATION ELITE 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 8 484,00
12 120,00

Tempur Sensation Elite to model wykorzystujący najnowsze osiągnięcia w zakresie produkcji materacy piankowych. Podstawę stanowi materiał DuraBase, który odpowiada za sztywność i stabilizację rdzenia. Na jego powierzchni ułożono warstwę Tempur HM (High Mobility™) o unikalnych właściwościach. Zdolność szybkiego powracania do pierwotnej formy uzyskano dzięki strukturze o nieregularnym kształcie. Jej elastyczne ścianki utrzymują kręgosłup w naturalnym ułożeniu, aby zapewnić najwyższy poziom odprężenia. Wierzchnią warstwę pokryto pianką komfortową Tempur, która dostosowuje swój kształt do ciepła wydzielanego przez ciało. Zabezpieczające obszycie pokrowca QuickRefresh pozwala zadbać o wysoki poziom higieny snu.
UWAGA! Materac z ekspozycji, niewielkie widoczne ślady użytkowania na pokrowcu. Na materac nałożony został rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego. Materac dostępny w salonie w Mielcu przy ul. Przemysłowej 2.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Tempur Sensation Elite
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
TEMPUR
Nowość