Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-20%
Wyprzedaż
TEMPUR

Materac TEMPUR ORIGINAL ELITE 90x200 piankowy – OUTLET

7 139,00 zł 5 711,20 zł

Materac piankowy Original Elite w pokrowcu. Wymiary: 90x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TEMPUR ORIGINAL ELITE 90x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x200 1 5 711,20
7 139,00

Materac Tempur Original Elite to idealna propozycja dla osób szukających jakościowej i trwałej powierzchni do spania. Materac zapewnia przede wszystkim swobodny relaks oraz doskonałą regenerację, przy tym świetnie podpierając całe ciało użytkownika. Model został stworzony na bazie otwartokomórkowej struktury, która równomiernie dopasowuje się do ciężaru oraz kształtu sylwetki. Jej dodatkowym atutem jest wysoki poziom przewiewności, dzięki czemu w materacu nie zagnieżdżają się szkodliwe bakterie, roztocza oraz kurz. Za utrzymanie naturalnego położenia ciała w ciągu nocy odpowiada także wytrzymałe tworzywo DuraBase™, które posłużyło do wykonania grubej warstwy konstrukcyjnej.
UWAGA! Materac poekspozycyjny. Materac można obejrzeć w salonie w Szczecinie. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Tempur Original Elite
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
TEMPUR